Metripond-M93 Mérleggyártó Kft.

Munkatársat keresünk

Gyártástámogató mérnök

pozícióba.

Metripond – M93 Mérleggyártó Kft. 1993 óta foglalkozik ipari mérlegek tervezésével, gyártásával, kivitelezésével.  A társaságot szakmailag jól felkészült magánszemélyek alapították. Fő tevékenységünk a mérleggyártás, ezen belül kiemelt és főtermékünk az acél és vasbeton hídmérleg valamint a raktári elektronikus lapmérlegek és állatmérlegek. Emellett foglalkozunk egyéb hegesztett acélszerkezetek előállításával is.
A minőség érdekében különös gondot fordítunk a termékek előállításakor a technológiai fegyelem betartására. A minőség minden irányú támogatottsága érdekében 2004 óta az ISO9001 minőségbiztosítási rendszer előírásai szerint állítjuk elő termékeinket és helyezzük üzembe azokat.

Főbb feladatok, munkák:

  • tervezési feladatok elvégzése számítógépes tervező programokkal (2D, 3D)
  • műszaki és rajz dokumentációk összeállítása
  • kalkulációk elkészítése árajánlatadáshoz
  • minőségellenőrzés
  • gyártási folyamatok támogatása
  • alapanyagok, segédanyagok, szerszámok rendelése, beszerzése
  • kapcsolattartás kooperációs partnerekkel
  • szükség szerinti helyszíni felmérés egyedi termék esetén

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépész felsőfokú vagy technikusi végzettség
  • tervező programok ismerete (2D, 3D)
  • informatikai ismeret (Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • pontos, precíz munkavégzés, kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– középfokú angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

– fiatalos csapat
– családias hangulat
– versenyképes fizetés
– megfelelő munkakörülmény
– céges autó használata munkavégzéshez szükség szerint
– telefon és egyéb informatikai eszközök
– munkábajárás támogatása

A jelentkezéskor kérjük csatolja önéletrajzát.

E-mail: munka@m93.hu